Neden biz?

2018’den beri Profesyonel yazılım tedarikçileri ve Microsoft teknoloji uzmanları olarak müşterilerimize yalnızca sabit fiyatlar ve en yüksek hizmet kalitesi sunmakla kalmıyor, aynı zamanda kapsamlı teknik destek de sağlıyoruz.

ESD Lisans, beş yılı aşkın bir süredir faaliyet göstermektedir. Bu süre zarfında, müşterilerimiz ve tüm büyük yazılım şirketleri nezdinde sağlam bir itibar oluşturarak yazılım ve teknoloji endüstrisinde güvenilir bir itibar geliştirdik. Yalnızca %100 orijinal Microsoft yazılımı satan güvenilir bir iş ortağıyız. 

Verdiğimiz bir diğer söz ise her zaman birinci sınıf 7/24/365 müşteri desteği sunmaktır. Kapılarımızı iş için açtığımızdan beri ESD Lisans ile birlikte olan tam bir ekibimiz var . Çünkü müşterilerimize değer verdiğimiz kadar çalışanlarımıza da değer veriyoruz. Neden? Niye? Çünkü biliyoruz ki mutlu çalışanlar daha güçlü bir ekip oluşturur, bu da müşterilerimize daha iyi hizmet anlamına gelir.

En iyi Microsoft teknoloji uzmanları

Ekibimiz yalnızca profesyonellerden değil, her şeyden önce Microsoft teknolojisi meraklılarından oluşmaktadır. Hizmetlerimizin uygulanmasının her aşamasında tam teknik destek ve yardım sağlıyoruz.

Dürüstlüğü ve dürüst iş uygulamaları için güvenebileceğiniz bir yazılım şirketi arıyorsanız, ESD Lisanstan başkasına bakmayın . İhtiyacınız olan yazılım ürünlerinde size güvenilir, tatmin edici bir deneyim yaşatmayı önemsiyoruz. Satış öncesi, sırası ve sonrasında yanınızda olacağız. Bugün bizi deneyin!