Windows Server 2022 Datacenter KEY Lisans Anahtarı

1,949.00 KDV
Karşılaştır

 

  • Kullanım Limiti : 1 Cihaz
  • Kullanım Süresi: Süresiz
  • İşletim Sistemi: Windows
  • Lisans Türü: Retail
  • Lisans Tipi : ESD
Otomatik Teslimat
— Mail adresinize otomatik olarak iletilir.
Gmail

Windows Server 2022 Datacenter KEY
Windows Server 2022 Datacenter KEY

Windows Server 2022 Datacenter KEY

Windows Server 2022 Datacenter lisansı ile birlikte iş yönetimi ve uzaktan yönetim için gerekli olan Server programını aktif hale getirebilirsiniz. Özellikle iş konusunda farklı alanlarda ihtiyaç duyulan Server 2022 , gelişmiş özellikleri ile birlikte beklentileri doğru şekilde karşılamaya yardımcı oluyor.

Sistemin sorunsuz ve tüm özelliklerinin eksiksiz olacak şekilde kullanılması için ekonomik lisans çözümlerinden yararlanabilirsiniz.

Windows Server 2022 Lisansları

Windows Server 2022 lisansları Microsoft tarafından geliştirilen Server sisteminin lisanslanmasını ve tüm özelliklerinin kullanılmasına yardımcı oluyor. Temel olarak Server, Microsoft tarafından bir sunucuda kullanılmak üzere geliştirmiş olduğu işletim sistemidir.

Sunucular sürekli olarak çalışmakta ve diğer bilgisayarlar için de kaynak sağlamak için tasarlanmıştır. Bu yüzden de performans gerektiren iş alanları için Server 2022 kullanımı önemlidir.

Windows Server 2022 datacenter lisansı ile sistemi aktif hale getirebilir ve tüm özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Bu sistem ile farklı bilgisayarlar arasında tek bir merkezden de yönetecek şekilde işletim sistemine sahip olmak mümkündür.

Kapsamlı bir ağ oluşturmak ve bunun takibinin yapılması için çok işlevsel özellikler sunar. Server 2022 aynı zamanda iş yaşamında gerekli olacak uzaktan bağlantı, kontrol ve çeşitli değişikliklerin de görülmesi açısından idealdir.

Örneğin bir bilgisayar üzerinden işlem yapılıyorsa, Server 2022 ile uzaktaki ana bilgisayar tarafından bu işlemler görüntülenir ve kontrol edilir. Bu da iş yaşamı için gerekli olan güvenlik ve performans önlemlerinin alınmasını da sağlar.

Server 2022 kod tabanı paylaştığı için Windows ile entegreli şekilde çalışır. Bu yüzden de Server 2022 aktif edildikten sonra esasında bir Windows işletim sistemine sahip olunacaktır.

Server içindeki işletim sistemine çeşitli programlar yüklenebilir, tarayıcılar kullanılabilir veya ihtiyaç duyulan diğer araçlar da kullanılabilir hale getirilebilir.

Bu yüzden gerekli olacak programların çok kolay ve sorunsuz şekilde kullanımı için ideal özellikler sunmaktadır.

Fakat sunduğu özelliklerden yararlanmak ve sorunsuz çalışmasını sağlamak için ucuz Server 2022 lisans satın al seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Bu sayede sistem aktif hale gelecek ve kullanıcılar için istediklerini kolay şekilde yapma olanağı oluşacaktır.

Windows Server KEY
Windows Server KEY

Server 2022 ile İş Yönetimini Kolaylaştırın

Ucuz Server 2022 lisans satın al seçeneği ile çok ekonomik şekilde Server 2019 lisansına sahip olabileceksiniz. Özellikle işyerleri için mağazalar arası bağlantı kurma, bölümler arasında alışverişi kolaylaştırmak veya muhasebe bilgilerinin tek noktada toplanmasını sağlama gibi gelişmiş özellikler barıdan Server 2022 iş yaşamında önemli kolaylıklar sağlayacaktır.

İşletmeler açısından Server sürümleri genel olarak çeşitli olanakları kolay hale getirir. Lisans işlemi sonrasında aktif hale getirildikten sonra sistemdeki tüm özelliklerinden yararlanmak mümkün olacaktır. Kullanıcılar başka kullanıcı için etki alanı belirleyebilir ve sadece sistem üzerinden çeşitli işlemleri yapabilmelerine olanak tanıyabilir.

Bir sunucu üzerinde bulunan tüm cihazların bağlantı adresleri ve çalışma süreleri de yine yönetici tarafından görüntülenebilir. Windows Server 2022 KEY en büyük özelliklerinden birisi ise dosya paylaşma ve depolama konusunda önemli kolaylıklar sunmasıdır.

Normal koşullarda özellikle çok büyük dosyaların transferinin yapılması zahmetli ve zaman alıcı olmasına karşılık Server 2021 ile ağdaki bilgisayarlar arasında çok kolay ve hızlı şekilde transfer ya da depolama işlemleri de yapılabilir.

Tercih edeceğiniz Server 2022 lisansı ile sistemi hemen aktif hale getirebilirsiniz. Her bir lisans tek bir programı çalıştıracağı için farklı cihazlarda sistemi kullanmak için yeni lisans ihtiyacınız olabilir.

Çok kolay şekilde lisans tanımlaması yapıldığı için sisteme aşina olmayanlar da kolaylıkla lisanslama işlemlerini yapabilir. Lisanslama işlemi için gerekli olan kayıt ekranını açtıktan sonra size verilmiş olan lisans kodunu girmeniz yeterlidir.

Henüz değerlendirme yok.

Bir değerlendirme yazın