Office 2016 Ev ve İş KEY Macbook Lisans Anahtarı

450.00 750.00 KDV İndirim

 

  • Kullanım Limiti : 1 Cihaz
  • Kullanım Süresi: Süresiz / Formattan Sonra Kullanılabilir
  • İşletim Sistemi: MacOS
  • Lisans Türü: Retail / Bind
  • Lisans Tipi : ESD
  • Masaüstü Uygulamaları:  Microsoft Word Microsoft Excel Microsoft Access Microsoft PowerPoint Microsoft Outlook Microsoft OneNote
Otomatik Teslimat
— Mail adresinize otomatik olarak iletilir.
Gmail
Office 2016 Ev ve İş KEY Macbook Lisans Anahtarı
450.00 750.00 KDV

Bilgisayar ve işlemci: Intel işlemcili bir Mac bilgisayar
Bellek: 4 GB RAM
Sabit disk: 6 GB kullanılabilir sabit disk alanı. HFS+ sabit disk biçimi (macOS Extended veya HFS Plus olarak da bilinir)
Ekran: 1280 x 800 veya daha yüksek çözünürlüklü monitör. Web uygulamaları, üzerinde çalıştıkları işletim sistemiyle aynı minimum çözünürlüğü gerektirir.
Minimum çözünürlük, yakınlaştırma, DPI ayarları ve metin ölçeklemenin %100 olarak ayarlandığını varsayar. %100 olarak ayarlanmazsa, minimum çözünürlük buna göre ölçeklendirilmelidir. Örneğin, 3000×2000 fiziksel ekrana sahip Surface Book’unuzda Windows görüntüleme ‘Ölçek ve düzen’ ayarını %200’e ayarlarsanız, Office 1500×1000 mantıksal ekran çözünürlüğünü görür ve minimum 1280×768 gereksinimini karşılar.

Grafikler: Grafik donanım hızlandırması, DirectX 10 grafik kartı gerektirir.
İşletim sistemi: Mac OS X sürüm 10.10 veya üstü. En iyi deneyim için herhangi bir işletim sisteminin en son sürümünü kullanın.
Tarayıcı: Internet Explorer, Microsoft Edge, Safari, Chrome veya Firefox’un geçerli sürümü. Daha fazla ayrıntı alın .
Başka

Kurulum, internet bağlantısı, yerel alan ağı (ağ üzerinden kuruluyorsa) veya DVD sürücüsü gerektirir.
İnternet işlevselliği bir internet bağlantısı gerektirir. Ücretler geçerli olabilir.
Bir SharePoint sunucusunda depolanan dosyalara erişim, Microsoft Office SharePoint Server 2007 veya sonraki bir sürümüne bağlantı gerektirir.
Outlook’ta Exchange desteği, Microsoft Exchange Server 2010 Service Pack 2 veya daha yenisine VEYA İş için Microsoft 365’e bağlantı gerektirir.
Birlikte yazma, SharePoint Server 2010 veya bir Microsoft hesabı gerektirir.
Bazı çevrimiçi özellikler bir Microsoft hesabı gerektirir.

Office 2016 Ev ve İş KEY Macbook Lisans Anahtarı
450.00 750.00 KDV

Ek bilgi

İşletim Sistemi

MacOS

MPN

W6F-00474

Office 2016 Ev ve İş KEY Macbook Lisans Anahtarı
450.00 750.00 KDV

Henüz değerlendirme yok.

Bir değerlendirme yazın

Office 2016 KEY
Office 2016 KEY

Office 2016 Ev ve İş KEY

Office 2016 Ev ve İş lisans satın al seçeneği ile birlikte bilgisayarınızda Office programlarını sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz.

Microsoft tarafından geliştirilen ve alanında başat program olarak kullanılan Office 2016 sunduğu çeşitli ofis programları ile birlikte işinizi hafifletmenize yardımcı oluyor. Bunun yanında öğrencilerin ödevlerini yapabilmeleri için de Office programları kullanılıyor.

Macbook Office 2016 Ev ve İş Lisansları

Office 2016 Ev ve İş lisansları ile birlikte Office kapsamında olan programları kullanabilirsiniz. Yazmaktan çeşitli grafik veriler oluşturmaya kadar geniş yelpazede iş yükünü hafifleten Office programlarını kullanabilmeniz için lisansa ihtiyacınız bulunuyor.

Lisans olmadığı durumlarda programları kısıtlı şekilde kullanabilir veya tamamen kullanışsız olarak bulabilirsiniz.

Office 2016 indirmek için lisans anahtarı aldıktan sonra bu siteyi kullanabilirsiniz.

MS Office lisansları ile tek bir lisans ile Word, Excel, Powerpoint, Access gibi Office kapsamında olan programları orijinal hale getirebilirsiniz. Ucuz Office 2016 lisans satın al seçeneği çok kolay ve sorunsuz şekilde süresiz olarak lisanslama işlemini yapmanıza olanak tanır.

Bu sayede de evde ve işyerinde ihtiyaç duyduğunuz Office programlarını kullanabilirsiniz.

Do not use any bleach
Hand wash normal (30°)
Low temperature ironing
Do not dry clean

Office 2016 KEY
Office 2016 KEY

Office 2016 Ev ve İş key ile birlikte pek çok işinizi sorunsuz olarak yapabileceksiniz. Office, markanın farklı özelliklerde sunduğu programların genel ismi olarak kullanılmaktadır. Başka bir deyişle bilgisayarınıza Office 2016 yüklediğinizde Word, Excel, Powerpoint, Access gibi farklı işlevler gören programlara sahip olursunuz.

Tek bir Office lisansı sayesinde ise bu programların hepsi aktif hale gelir ve sorunsuz şekilde kullanılabilir.

Office programları arasında en popüler ve yaygın olarak kullanılanların başında Word geliyor. Word programı yazı yazmak için günümüzde en gelişmiş aracı programdır. Temelde yazı yazmayı sağlasa da çeşitli grafikler, görseller ve tablolar da oluşturmanıza izin verir. Basit notlardan kapsamlı yazılara kadar tüm yazı gereksiniminizi Word ile karşılayabilirsiniz.

Word programı Office 2016 lisanslı ile kullanılabilir hale gelir. Eğer lisanslama yapmazsanız sadece görüntülemek için Word dosyaları açılır ve herhangi bir işlem yapamazsınız.

Diğer bir popüler Office programı Excel olarak biliniyor. Tablolar, veriler, hesaplamalar başta olmak üzere formüller ile çok daha kapsamlı işlemlerin yapılmasını sağlayacak olan Excel iş yaşamının en vazgeçilmez programları arasında yerini koruyor.

Program ile birlikte iş yaşamındaki pek çok konuda yardım bulabilir, verilerinizi düzenli hale getirebilir, stok kontrolü, ürün girişi, envanter dağılımı gibi konularda destek alabilirsiniz. Bunun yanında basit ve karmaşık yapıda olan tüm tablo işlemleri için de Excel lisans satın al ile işlem yapabilirsiniz.

Powerpoint özellikle öğrenciler ve iş yaşamındaki sunumlar açısından önem taşıyor. Sunum hazırlamanın hazır şablonlar sayesinde çok basit yöntemi olan Powerpoint, etkileyici ve istenen şekilde sunumların hazırlanmasında çok büyük kolaylık sağlıyor. Office 2016 lisansı ile birlikte Powerpoint de aktif hale gelecek ve sorunsuz şekilde kullanım elde edebileceksiniz.

Office 2016 Ev ve İş KEY
Office 2016 Ev ve İş KEY

Office 2016 Lisansı Sorun Yaratır mı?

Ucuz Office 2016 Ev ve İş lisansı ile birlikte sorunsuz şekilde işlem yapabilirsiniz. Lisans tek seferlik alınmakta olup sonrasında ömürlük kullanım sağlamaktadır. Elbette Office’ın kurulu olduğu bilgisayara sıfırlama veya format atma gibi işlemler yapılırsa yeni lisans almak gerekecektir.

Bind lisans anahtarı aldığınız takdirde taşıma ve format işlemleri sırasında lisans anahtarınızı tekrardan kolaylıkla kullanabilirsiniz. Bunun yanında her lisans sadece bir bilgisayar için geçerli olup yeni bilgisayarlarda kullanmak için yeni lisans alınması gerekmektedir.

Office 2016 Ev ve İş lisansları çok kolay şekilde programı aktif hale getirmenize yardımcı olur. Lisanslama işlemini yapmak için Office 2019’i açıp Giriş ekranından kodu girebilirsiniz. Bunun yanında eğer lisansı dolmuşsa hemen ilk açılışta karşınıza çıkacak sekme üzerinden de kod bilgisini girerek aktif hale getirebilirsiniz.

Güvenli Office 2016 Ev ve İş lisans satın al hizmeti ile birlikte öğrencilerden iş yaşamına kadar Office programlarına ihtiyaç duyan herkes önemli avantaj elde ediyor.