Office 2021 KEY PRO Lisans Anahtarı

95.00 KDV İndirim
Kaldır
Karşılaştır

 

  • Kullanım Limiti : 1 Cihaz
  • Kullanım Süresi: Süresiz
  • İşletim Sistemi: Windows
  • Lisans Türü: Retail / Bind
  • Lisans Tipi : ESD
  • Masaüstü Uygulamaları:  Microsoft Word Microsoft Excel Microsoft Access Microsoft PowerPoint Microsoft Outlook Microsoft OneNote
Otomatik Teslimat
— Mail adresinize otomatik olarak iletilir.
Gmail

Office 2021 KEY

Office 2021 lisans satın al seçeneği ile birlikte bilgisayarınızda Office programlarını sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz.

Microsoft tarafından geliştirilen ve alanında başat program olarak kullanılan Office 2021 sunduğu çeşitli ofis programları ile birlikte işinizi hafifletmenize yardımcı oluyor.

Bunun yanında öğrencilerin ödevlerini yapabilmeleri için de Office programları kullanılıyor.

Office 2021 Lisansları

Office 2021 lisansları ile birlikte Office kapsamında olan programları kullanabilirsiniz. Yazmaktan çeşitli grafik veriler oluşturmaya kadar geniş yelpazede iş yükünü hafifleten Office programlarını kullanabilmeniz için lisansa ihtiyacınız bulunuyor.

Lisans olmadığı durumlarda programları kısıtlı şekilde kullanabilir veya tamamen kullanışsız olarak bulabilirsiniz.

Office 2021 indirmek için lisans anahtarı aldıktan sonra bu siteyi kullanabilirsiniz.

MS Office lisansları ile tek bir lisans ile Word, Excel, Powerpoint, Access gibi Office kapsamında olan programları orijinal hale getirebilirsiniz.

Ucuz Office 2021 lisans satın al seçeneği çok kolay ve sorunsuz şekilde süresiz olarak lisanslama işlemini yapmanıza olanak tanır. Bu sayede de evde ve işyerinde ihtiyaç duyduğunuz Office programlarını kullanabilirsiniz.

Office 2021 KEY
Office 2021 KEY

Office 2021 PRO Lisans KEY

Office 2021 key ile birlikte pek çok işinizi sorunsuz olarak yapabileceksiniz. Office, markanın farklı özelliklerde sunduğu programların genel ismi olarak kullanılmaktadır.

Başka bir deyişle bilgisayarınıza Office 2021 yüklediğinizde Word, Excel, Powerpoint, Access gibi farklı işlevler gören programlara sahip olursunuz.

Tek bir Office lisansı sayesinde ise bu programların hepsi aktif hale gelir ve sorunsuz şekilde kullanılabilir.

Office programları arasında en popüler ve yaygın olarak kullanılanların başında Word geliyor. Word programı yazı yazmak için günümüzde en gelişmiş aracı programdır.

Temelde yazı yazmayı sağlasa da çeşitli grafikler, görseller ve tablolar da oluşturmanıza izin verir. Basit notlardan kapsamlı yazılara kadar tüm yazı gereksiniminizi Word ile karşılayabilirsiniz.

Word programı Office 2021 lisanslı ile kullanılabilir hale gelir. Eğer lisanslama yapmazsanız sadece görüntülemek için Word dosyaları açılır ve herhangi bir işlem yapamazsınız.

Diğer bir popüler Office programı Excel olarak biliniyor. Tablolar, veriler, hesaplamalar başta olmak üzere formüller ile çok daha kapsamlı işlemlerin yapılmasını sağlayacak olan Excel iş yaşamının en vazgeçilmez programları arasında yerini koruyor.

Program ile birlikte iş yaşamındaki pek çok konuda yardım bulabilir, verilerinizi düzenli hale getirebilir, stok kontrolü, ürün girişi, envanter dağılımı gibi konularda destek alabilirsiniz. Bunun yanında basit ve karmaşık yapıda olan tüm tablo işlemleri için de Excel lisans satın al ile işlem yapabilirsiniz.

Powerpoint özellikle öğrenciler ve iş yaşamındaki sunumlar açısından önem taşıyor. Sunum hazırlamanın hazır şablonlar sayesinde çok basit yöntemi olan Powerpoint, etkileyici ve istenen şekilde sunumların hazırlanmasında çok büyük kolaylık sağlıyor.

Office 2021 lisansı ile birlikte Powerpoint de aktif hale gelecek ve sorunsuz şekilde kullanım elde edebileceksiniz.

 

Office 2021 KEY
Office 2021 KEY

Office 2021 Lisansı Sorun Yaratır mı?

Ucuz Office 2021 lisansı ile birlikte sorunsuz şekilde işlem yapabilirsiniz. Lisans tek seferlik alınmakta olup sonrasında ömürlük kullanım sağlamaktadır.

Elbette Office’ın kurulu olduğu bilgisayara sıfırlama veya format atma gibi işlemler yapılırsa yeni lisans almak gerekecektir.

Office 2021 Bind lisans anahtarı aldığınız takdirde taşıma ve format işlemleri sırasında lisans anahtarınızı tekrardan kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Bunun yanında her lisans sadece bir bilgisayar için geçerli olup yeni bilgisayarlarda kullanmak için yeni lisans alınması gerekmektedir.

Office 2021 lisansları çok kolay şekilde programı aktif hale getirmenize yardımcı olur.

Lisanslama işlemini yapmak için Office 2021’i açıp Giriş ekranından kodu girebilirsiniz. Bunun yanında eğer lisansı dolmuşsa hemen ilk açılışta karşınıza çıkacak sekme üzerinden de kod bilgisini girerek aktif hale getirebilirsiniz.

Office 2021 key satın al hizmeti ile birlikte öğrencilerden iş yaşamına kadar Office programlarına ihtiyaç duyan herkes önemli avantaj elde ediyor.

20 Değerlendirme

4.75 Genel Değerlendirme

19 den 20 (95%)
Müşteriler bu ürünü tavsiye etti

5
18
4
1
3
0
2
0
1
1

murattozgenc (doğrulanmış kullanıcı)

murattozgenc
murattozgenc
Mart 20, 2024

Sorunsuz bir şekilde lisans aktif oldu. Yüklemede yardımcı oldular. Teşekkür ederim

Haluk (doğrulanmış kullanıcı)

Haluk
Haluk
Şubat 25, 2024

Hafta sonu geç saatte hemen lisansımı aldım

İSMAİL CEM AYTAÇ (doğrulanmış kullanıcı)

İSMAİL CEM AYTAÇ
İSMAİL CEM AYTAÇ
Ocak 3, 2024

çok başarılı

Ahmet Gürdal (doğrulanmış kullanıcı)

Ahmet Gürdal
Ahmet Gürdal
Aralık 24, 2023

Güzel

Ahmet Ş. (doğrulanmış kullanıcı)

Ahmet Ş.
Ahmet Ş.
Aralık 16, 2023

Gerçek anlamda yardımcı olup, her aşamada ilgi ve desteğinizi, gece yarısına kadar esirgemeden ortaya koyduğunuz için teşekkürler.

Anonim (doğrulanmış kullanıcı)

Anonim
Anonim
Ekim 7, 2023

Teşekkürler sorunsuz yükleme yaptık.

Anonim (doğrulanmış kullanıcı)

Anonim
Anonim
Ağustos 30, 2023

Yeniden kurmada sorun yaşamadık.

Egemen İşgüder (doğrulanmış kullanıcı)

Egemen İşgüder
Egemen İşgüder
Ağustos 22, 2023

Öncelikle buradaki üçüncü alışverişim. İlk ikisi saniyesinde lisans bilgilerim iletildiği için hiç sorun yaşamadım. Bu üçüncüsünde ise “Lisans Bilgileri” konu başlığında bir mail geldi, ancak içinde sadece fatura bilgileri vardı, lisans bilgisi yoktu. Müşteri hizmetleri de ertesi sabah dönmeyince ben de olumsuz yorum bırakmıştım. Çalışma saatleri bu sitede 10:00 olarak yazıyor ancak müşteri hizmetleri bana öğleden sonra dönüş yaparak 13:00 da başladıklarını iletti. Sorunumu rahatça çözdüler, kendilerine teşekkür ediyorum. Sonuç olarak mail gelmez ise endişelenmeyin, çalışma saatleri dışı olabilir.

Egemen İşgüder (doğrulanmış kullanıcı)

Egemen İşgüder
Egemen İşgüder
Ağustos 22, 2023

Cevap verseydiniz iyiydi.

muratbektas74 (doğrulanmış kullanıcı)

muratbektas74
muratbektas74
Ağustos 15, 2023

sorunsuz çalışıyor alakaları için teşekkür ederim

Bir değerlendirme yazın