Office 365 PRO Lisans Abonelik Hesabı

89.90 KDV İndirim
Kaldır
Karşılaştır

 

  • Kullanım Limiti : 5 Cihaz
  • Kullanım Süresi: 1 Yıl
  • İşletim Sistemi: Windows / Mac
  • Lisans Türü:  Account ( Hesap )
  • Lisans Tipi : ESD
  • Masaüstü Uygulamaları:  Microsoft Word Microsoft Excel Microsoft Access Microsoft PowerPoint Microsoft Outlook Microsoft OneNote
Otomatik Teslimat
— Mail adresinize otomatik olarak iletilir.
Gmail

Office 365
Office 365

Office 365

Bu Office 365 ürünü Hesap şeklinde gönderilecektir. Size özel oluşturulmuştur. Onedrive kullanımı için değildir.

Office 365 lisans hesabı ile birlikte sorunsuz ve güvenli şekilde Office kapsamındaki programları aktif hale getirerek kullanabilirsiniz. Günümüzde pek çok alanda bilgisayarlar kullanılmakta olduğundan ihtiyaç duyulan yazılım çeşitliliği de farklılık gösteriyor. Bu programlar arasında belge oluşturma, yazma, slayt hazırlama, verileri kaydetme, grafik yapma gibi pek çok ihtiyacı karşılayacak ana program ise Office 365 oluyor. İşlevsel yapısı ile tercih edilen Office 365 lisans hesabı sayesinde herkes tarafından kullanılabilir hale geliyor.

Do not use any bleach
Hand wash normal (30°)
Low temperature ironing
Do not dry clean

Office 365 Hesap
Office 365 Hesap

 

Office 365 Lisansları

Office 365 lisansları ile birlikte Office 365 içinde yer alan tüm programları sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz. Kapsamlı bir paket olan Office 365 içerisinde yazı yazmak, slayt oluşturma, tablo ve grafik hazırlama gibi pek çok programı barındırıyor. Diğer programlar gibi ayrı ayrı ücret ödemeye gerek kalmadan tek bir lisans ile pek çok programı kullanmanıza izin veren Office 365 bu sayede ekonomik çözümler de sunmuş oluyor. Eğitim ve iş yaşamında çok önemli olan programları kullanmanıza olanak tanıyan Office 365, lisans sayesinde ekonomik olarak da kullanıcılar ile buluşmayı başarıyor.

Hem özel sektör hem de kamu kuruluşları için vazgeçilmez programlar arasında yer alan Office 365 programları, işlevsel yapıları ile öne çıkıyor. Office 365 kullanım ihtiyacına en doğru şekilde yanıt vermesi için öğrenciler, aileler ve iş yaşamı için farklı paketlere sahiptir. Öğrenciler için hazırlanmış olan sürümünde öğrencilerin ihtiyaç duyduğu programlar yer alır. Bunun yanında yine öğrencilerin özellikle ödevleri için çok önemli olan Outlook ve Drive gibi yardımcı programlara da Office 365 ile ulaşma imkânları vardır.

Office 365 Business lisans ise iş yaşamında ihtiyaç duyulan programların aktif hale gelmesini sağlar. Birbirine bağlı olan ağdaki bilgisayarların çoklu kullanım yapmasını sağlayan bu sürüm, böylece ofis ortamları için idealdir. Ofisteki tüm bilgisayarlarda çalışabilecek Office ürünlerini kullanılabilir kılan bu paket aynı zamanda sınırsız depolama alanı ve epostaları da kontrol etmek için ek özelliklere de sahiptir. Lisans sayesinde ofisteki tüm bilgisayarlarda kullanılacak özelliğe sahip olabilirsiniz.

Office 365
Office 365

Gelişmiş Özellikleriyle Office 365

Office 365 lisans satın al seçeneğini kullanmanız için pek çok sebebiniz bulunuyor. Her şeyden önce Office 365 işlevsel yapısı ile tam olarak bir ofis yazılımıdır. Özellikle sunduğu depolama alanı ile birlikte dosyalarınızı çok kolay ve zahmetsiz şekilde yedeklemeniz de mümkün hale gelir. İnternet bağlantısı olan her yerde dosyalarınızı yedeklemenizi sağlayan ve aynı zamanda kullanıma da her zaman açık olmasını mümkün kılan depolama özelliği, bu sayede ihtiyacınız olan her an yanınızda olmayı başarıyor.

Kurumsal olarak ise aynı anda farklı kullanıcıların tek dosya üzerinde çalışmasını da mümkün kılmasıdır. Ekip çalışmaları gereken dosyaları sorunsuz şekilde eş zamanlı olarak düzenlemelerini sağlayan Office 365 bu bakımdan da iş yaşamı için çok büyük bir kolaylık sağlamış oluyor.

Office 365 lisans ile birlikte sadece bilgisayarda değil farklı cihazlarda da Office programlarını kullanmanız mümkündür. Eğer satın aldığınız lisansı telefon veya tabletinizde yer alan Office 365’te kullanmak istiyorsanız bu durumda lisansınızı tanımlayarak bu cihazlarda da hemen aktif hale getirebilirsiniz.

Güvenlik açısından da önemli iyileştirmelere sahip olan Office 365, gelişmiş tehdit analizi, cihaz yönetimi, veri kaybının önlenmesi gibi konularda sundukları sayesinde çalışmalarınızın da güvenli şekilde geçmesine yardımcı oluyor. Ayrıca lisans sahibi olduğunuzda güncellemeleri de alabileceğiniz için kullandığınız Office 365 her zaman güncel kalacak ve geliştirilen özelliklerden de sorunsuz şekilde yararlanabilecektir. Office 365 lisansı ile herkes için Office programlarını kullanmak özel bir deneyim oluyor.

7 Değerlendirme

5.00 Genel Değerlendirme

7 den 7 (100%)
Müşteriler bu ürünü tavsiye etti

5
7
4
0
3
0
2
0
1
0

Anonim (doğrulanmış kullanıcı)

Anonim
Anonim
Kasım 24, 2023

Destekleriniz için teşekkür ederim.

Anonim (doğrulanmış kullanıcı)

Anonim
Anonim
Haziran 13, 2023

Hızlı desteğiniz için teşekkürler

Hamit Kazdal (doğrulanmış kullanıcı)

Hamit Kazdal
Hamit Kazdal
Ocak 28, 2023

sorun yok. teşekkürler.

Umut Demir (doğrulanmış kullanıcı)

Umut Demir
Umut Demir
Ocak 13, 2023

Uzaktan erişim desteğiyle hizmet kalitesi çok çok iyi.

Özcan Ö. (doğrulanmış kullanıcı)

Özcan Ö.
Özcan Ö.
Kasım 29, 2022

Satınalma sırasında benimle ilgilenen arkadaş oldukça ilgili, bilgili ve sabırlıydı. Doğru yönlendirmeyle beni kolayca ikna etti. Teşekkürler.

Cemre Arık (doğrulanmış kullanıcı)

Cemre Arık
Cemre Arık
Kasım 28, 2022

iyi

sıtkı şener (doğrulanmış kullanıcı)

sıtkı şener
sıtkı şener
Ekim 17, 2022

hızlı ve sorunsuz ,tam hedefe !

Bir değerlendirme yazın