Windows 10 Home KEY Lisans Anahtarı

109.90 KDV İndirim
Kaldır
Karşılaştır

 

  • Kullanım Limiti : 1 Cihaz
  • Kullanım Süresi: Süresiz / Formattan Sonra Kullanılabilir
  • İşletim Sistemi: Windows
  • Lisans Türü: Retail
  • Lisans Tipi : ESD
Otomatik Teslimat
— Mail adresinize otomatik olarak iletilir.
Gmail

Windows 10 Home KEY

Windows 10 Home lisans en son teknoloji ve yazılıma sahip ürünlerden biridir. Microsoft, insanların ihtiyaçlarını karşılamalarına yardımcı olan ve olmaya devam eden teknoloji ürünlerinden biridir.

Windows 10 PRO Lisans almak için buraya göz atabilirsiniz.

Ayrıca kullanıcıya kolaylık sağlamak ve işletim sistemini tüm kullanıcılara en iyi ve en ideal şekilde sunmak için tasarlanmış ürünlerden biridir.

Teknoloji ile gelişen donanımlar, teknoloji ile gelişen cihazlar için iletişim desteği sağlamaktadır. İlk iletişim sistemi olarak Windows kullanıcılarına mükemmel hizmet verme yeteneğine sahiptir.

Windows 10 Home , bir işletim sisteminden daha fazlasıdır. Ayrıca, kullanıcılara izinler sağlamak için işletim sistemine bağlı olarak yazılım ve programlama kullanır. Hal böyle olunca da birçok kişi tarafından tercih edilen bu ürünler kaliteli yapıya sahip ürünlere aittir.

Markanın en yeni yazılım ürünlerinden biri olan Windows 10 Home Lisansı da kullanılabilirlik avantajı sunan ve işi daha kısa sürede bitirmenizi sağlayan ürünlerden biri.

Bu konuda internet tarayıcıları ve ofislerin sıklıkla tercih ettiği son teknolojik ürünlerden biri olan Windows 10 Home lisansları tüm beklentilerinizi ve daha fazlasını karşılıyor.

 

Windows 10 Home KEY
Windows 10 Home KEY

Windows 10 KEY Özellikleri

Her geçen gün teknolojinin insan hayatındaki önemi ve de kapladığı yer giderek artmaktadır. Bu artışın arkasındaki itici güç internettir. Hal böyle olunca da evlerimizde ve iş yerlerimizde elektronik cihazların rolü artıyor. İlkokul, lise veya lisede okuyan öğrenciler için de bilgisayar bir zorunluluktur.

Özellikle öğrenciler, öğrenim gördükleri konu ne olursa olsun öğrenimleri sırasında bilgisayara ihtiyaç duyarlar. Windows 10 Home, bu cihazlar için en popüler işletim sistemlerinden biridir.

Güvenlik söz konusu olduğunda Windows 10 Home’un öne çıkan bazı genel özellikleri şunlardır: Pil ömrü oldukça uzundur.

Windows 10 Home lisans satın al seçeneği ile sahip olunan bu lisans cihazınızı tehlikeli uygulamalardan, web sitelerinden ve dosyalardan koruyan sistem ve tarayıcı denetleme özelliklerine sahiptir. Windows 10 Home’un 128 bit işlemcisi yoktur, ancak 64 bit üzerinde iyi çalışır.

Windows 11 PRO Lisans almak için buraya göz atabilirsiniz.

Windows 10 Home işletim sistemi, geliştirilmiş hızı ve sunmakta olduğu güvenilirlik ile günümüz teknolojisine öncülük etmektedir. Yüz tanıma, PIN kullanımı ve parmak izleri vardır, bu nedenle çok güvenlidir.

Ergonomik tasarımı sayesinde uzun çalışma saatlerinde bile üst düzey konfor sunar. En sevdiğiniz TV şovlarını, filmleri izleyin ve oyun oynayın. Ayrıca ilginizi çeken müzikler dinleyebilir ve videoları izleyebilirsiniz.

Her Daim Yüksek Performans

Evde veya işte sizi destekleyen ve gündelik hayatınıza yeni bir boyut getiren bu güçlü, dayanıklı ve güvenli olan ürünler aynı zamanda tescilli yazılım ve kontrollerle desteklenmektedir.

Hem üretkenliğe hem de enerji verimliliğine öncelik veren Windows 10 Home ürün anahtarı özelliklerine sahiptir. Gelişmiş işlemcilerle donatılmış bu sistem, geniş depolama alanına ve epey hızlı belleğe sahiptir.

Bu sistem güvenliğinizi ve gizliliğinizi korur. Cihazınızı tüm tehlikeli web sitelerinden ve dosyalardan koruyan uygulama ve tarayıcı kontrolleriyle güvende kalın. Windows 10 Pro lisansı Microsoft tarafından onaylanmıştır.

Windows 10 Home ucuz lisans al seçeneği ile sahip olunan tüm bu sistem, cihazınızı başka bir cihazla sorunsuz bir şekilde eşleştirmek için tasarlanmıştır. Kolayca mesaj gönderebilir ve aileniz ile konuşabilirsiniz.

Müşteri ihtiyaçlarına ve ilgi alanlarına göre üretilen sistem, büyük yenilikleri bir araya getiriyor.

Ayrıca kullanıcıları kötü amaçlı dosyalardan koruyan bir virüsten koruma uygulaması içerir. Ekranda aynı anda birden fazla farklı sekmeye sahip olma özelliği, onu ilginç görevler için kullanışlı hale getirir.

Tüm bu özelliklere Windows 10 Home key satın al seçeneği ile erişebilirsiniz.

Windows 10 Home Ürün Anahtarı

Windows 10 Home, bu sürümün en iyi sonuç veren yazılımıdır. Hem evlerde, hem de iş yerlerinde kullanmak için uygun olup, iş yerlerine özel şu özelliklere sahiptir;

Mobil Cihaz Yönetimi,
Grup İlkesi,
Azure İle Enterprise State Roaming,
İş İçin Microsoft Store,
Atanan Erişim,
Dinamik Hazırlama,
İş İçin Windows Update,
Bilgi Noktası Modu Kurulumu,
Active Directory Desteği,
Azure Active Directory Desteği.

 

Windows 10 KEY
Windows 10 KEY

2 Değerlendirme

5.00 Genel Değerlendirme

2 den 2 (100%)
Müşteriler bu ürünü tavsiye etti

5
2
4
0
3
0
2
0
1
0

Selçuk Y. (doğrulanmış kullanıcı)

Selçuk Y.
Selçuk Y.
Şubat 26, 2024

Daha önce de aynı üründen 2 defa almıştım, şimdi de bir öğrencime bilgisayar hediyesi olarak aldım. Satıcı arkadaş lisansları hızlı gönderdi ve sorularıma ilgili cevaplar verdi, teşekkür ederim.

Yiğit Taka (doğrulanmış kullanıcı)

Yiğit Taka
Yiğit Taka
Eylül 30, 2022

Satış sonrası mükemmel destekleri sayesinde hiç problem yaşamadan kurulumu tamamladım. Çok teşekkürler kesinlikle tavsiye ediyorum.

Bir değerlendirme yazın