Windows 7 Home Premium KEY Lisans Anahtarı

129.90 KDV İndirim
Kaldır
Karşılaştır

 

  • Kullanım Limiti : 1 Cihaz
  • Kullanım Süresi: Süresiz / Formattan Sonra Kullanılabilir
  • İşletim Sistemi: Windows
  • Lisans Türü: Retail & OEM ( Seçiniz )
  • Lisans Tipi : ESD
Otomatik Teslimat
— Mail adresinize otomatik olarak iletilir.
Gmail

Windows 7 Home Premium KEY
Windows 7 Home Premium KEY

Windows 7 Home Premium KEY

Her daim sizlere büyük sağlayan Windows 7 Home Premium, tüm beklentilerinizi karşılıyor. Teknolojik aletler, özellikle de bilgisayarlar günümüzde en çok ihtiyaç duyulan cihazlardan biri haline gelmeye devam ediyor. Dükkân, ofis, okul ve daha pek çok yerde bilgisayarlara olan ihtiyaç hiç eksilmiyor. Tüm bu bilgisayarlarda işletim sistemleri kullanılıyor. İşletim sisteminiz bilgisayarınızdan daha iyi ve daha konforlu bir performans almanıza olanak tanıyor.  Microsoft’tan Windows 7 lisansları, bilgisayarlarda en yaygın kullanılan işletim sistemlerindendir. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte lisanslar da giderek gelişir ve yeni biçimler alır. Windows 7 Pro işletim sistemindeki yeniliklerden yararlanmak için Windows 7 Home Premium ucuz lisans al seçeneğine yönelmeniz gerekiyor. Windows 7 Pro lisans anahtarı sayesinde tüm yenilikten yararlanın ve programlarınızı orijinal hale getirin.

 

Do not use any bleach
Hand wash normal (30°)
Low temperature ironing
Do not dry clean

Windows 7 Home Premium Lisans
Windows 7 Home Premium Lisans

Windows 7 Home Premium Özellikleri

Microsoft‘un en çok tercih edilmekte olan işletim sistemi Windows 7 Pro, birçok farklı özellikle birlikte sizlere sunuluyor. Lisans kodunu girerek Windows 7 Pro’yu hemen kullanmaya devam edebilirsiniz. Windows 7 Pro ile bilgisayarınızın kendine ait olan tüm programları en iyi şekilde çalışacaktır. Windows 7 Pro işletim sisteminde uygulama RAM kullanımı gibi bilgileri net bir şekilde görüntülenir. Ayrıca herhangi bir programı ayarlayabilirsiniz. Microsoft markalı bu işletim sistemi tüm bilgisayarlarla uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır. Windows 7 Home Premium lisans satın al seçeneği ile bu işletim sistemini bilgisayarlarınızda yaşatabilirsiniz.

Yüksek Güvenlikli Özellikler

Windows 7 Home Premium güvenlik özellikleri, verilerinizi korumanıza ve parola belirlemenize olanak tanır. Ayrıca cihazınızı tehlikeli web sitelerinden ve dosyalardan korumak için izleme özelliklerine sahiptir.

Microsoft, cihazların sizi tanımasına ve kimliğinizi doğrulamasına yardımcı olmak için pek çok yenilik tasarlamıştır. Windows 7 Home Premium güvenilir lisans özelliklerinden faydalanın, sunucuları ve yazıcıları kolayca bilgisayarınıza bağlayın. Tüm veri ve içerikleri şifreleyerek kötü amaçlı yazılımlara karşı önlemlerinizi alın.

Windows, müşterilerin çok istediği özellikleri bir araya getiriyor. Aynı zamanda göz alıcı benzersiz tasarımı ve zengin teknik görünümü ile cihazınıza renk katar. Çok meşgul olduğunuzda bile çok iyi çalışır. Bu sistem ile işler hızlı bir şekilde kesintiye uğramadan devam edebilir. En son teknoloji kullanılarak üretilen bu işletim sistemi, müşterilere çok çeşitli seçenekler sunar.

Windows 7 Home Premium
Windows 7 Home Premium

Geliştirilmiş Sistem Özellikleri

Kaliteli bir ürün belirleme söz konusu olduğunda hız ve işlemci çok önemlidir. Müşteriler esas olarak ürünün yüksek performansa sahip olup olmadığını kontrol edebilir. Windows bu konuda üstündür. Bu uygun maliyetli, zengin özelliklere sahip sistem, ihtiyaçlarınıza ve ilgi alanlarınıza göre tasarlanmıştır. Oyun sırasında grafik kartı yazmaları veya işlemci sorunları gibi olumsuz durumlar ortaya çıkabilir. Yüksek performans ve yeni teknoloji ile üretilen bu sistem bu sorunların önüne geçmektedir.

Ayrıca pek çok hızlı işlevi vardır, bu nedenle ek uygulamalar yükleme konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Bu özellik ile cihazınızın içeriğini istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Karanlık yerlerde bile kullanılabilen bir gece modu işleviyle donatılmıştır. Göz yorgunluğunu önlemek için gece modunu açabilirsiniz. Sistem, çeşitli sitelere ve dosyalara kolay erişim sağlar. Dijital uygulamalar not almayı, takvim ve saat bilgilerini görüntülemeyi kolaylaştırır. Ayrıca hava ve yol koşullarını da öğrenebilirsiniz.

Snap özelliği sayesinde açık dosya ve uygulamalarla çalışmak bir zevke dönüşüyor. Fotoğrafı ihtiyaçlarınıza göre düzenleyebilirsiniz. Ayrıca fotoğraflarınıza efektler uygulayabilir ve görüntü parlaklığını ayarlayabilirsiniz. Çizim uygulamaları, istediğiniz her şeyi tasarlamanıza izin verir. Sistem oyunları ve filmleri hızlı bir şekilde  indirir. Zamanınızın tadını çıkarmanıza yardımcı olarak keyfinizi artırır. Windows 7 Home Premium , bütçenize uygun fiyatlı seçenekler sunar. Windows 7 Home Premium hemen lisans al seçeneğinden faydalanın.

Masaüstü bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar ve tabletler için tasarlanan Windows 7 Home Premium , özgün, benzersiz tasarımı ve yeni teknoloji özellikleriyle müşterilerin beğenisini kazanmıştır. Başlat menüsü, ihtiyacınız olan dosyalara ve uygulamalara kolay erişim sağlar. Başlat menüsünde bir saat, takvim ve hava durumu da mevcuttur. Başlat menüsüne istediğiniz uygulamaları ekleyin ve gözlerinizi şenlendirin.

 

Henüz değerlendirme yok.

Bir değerlendirme yazın