Windows 10 PRO OEM KEY Lisans Anahtarı

149.00 300.00 KDV İndirim
Karşılaştır

 

  • Kullanım Limiti : 1 Cihaz
  • Kullanım Süresi: Süresiz / Formattan Sonra Kullanılabilir
  • İşletim Sistemi: Windows
  • Lisans Türü: OEM
  • Lisans Tipi : ESD
Otomatik Teslimat
— Mail adresinize otomatik olarak iletilir.
Gmail

Windows 10 PRO OEM KEY

Windows 10 Pro oem lisans en son teknoloji ve yazılıma sahip ürünlerden biridir. Microsoft, insanların ihtiyaçlarını karşılamalarına yardımcı olan ve olmaya devam eden teknoloji ürünlerinden biridir.

Windows 10 Home Lisans almak için buraya göz atabilirsiniz.

Ayrıca kullanıcıya kolaylık sağlamak ve işletim sistemini tüm kullanıcılara en iyi ve en ideal şekilde sunmak için tasarlanmış ürünlerden biridir.

Teknoloji ile gelişen donanımlar, teknoloji ile gelişen cihazlar için iletişim desteği sağlamaktadır. İlk iletişim sistemi olarak Windows kullanıcılarına mükemmel hizmet verme yeteneğine sahiptir.

Windows 10 Pro OEM KEY, bir işletim sisteminden daha fazlasıdır. Ayrıca, kullanıcılara izinler sağlamak için işletim sistemine bağlı olarak yazılım ve programlama kullanır. Hal böyle olunca da birçok kişi tarafından tercih edilen bu ürünler kaliteli yapıya sahip ürünlere aittir.

Markanın en yeni yazılım ürünlerinden biri olan Windows 10 Pro Lisansı da kullanılabilirlik avantajı sunan ve işi daha kısa sürede bitirmenizi sağlayan ürünlerden biri. Bu konuda internet tarayıcıları ve ofislerin sıklıkla tercih ettiği son teknolojik ürünlerden biri olan windows 10 pro 64-bit download lisansları tüm beklentilerinizi ve daha fazlasını karşılıyor.

Windows 10 PRO OEM KEY
Windows 10 PRO OEM KEY

Windows 10 OEM KEY Özellikleri

Her geçen gün teknolojinin insan hayatındaki önemi ve de kapladığı yer giderek artmaktadır. Bu artışın arkasındaki itici güç internettir. Hal böyle olunca da evlerimizde ve iş yerlerimizde elektronik cihazların rolü artıyor. İlkokul, lise veya lisede okuyan öğrenciler için de bilgisayar bir zorunluluktur.

Özellikle öğrenciler, öğrenim gördükleri konu ne olursa olsun öğrenimleri sırasında bilgisayara ihtiyaç duyarlar. Windows 10 Pro, bu cihazlar için en popüler işletim sistemlerinden biridir.

Güvenlik söz konusu olduğunda Windows 10 Pro’nun öne çıkan bazı genel özellikleri şunlardır: Pil ömrü oldukça uzundur.

Windows 11 PRO Lisans almak için buraya göz atabilirsiniz.

Windows 10 Pro OEM lisans satın al seçeneği ile sahip olunan bu lisans cihazınızı tehlikeli uygulamalardan, web sitelerinden ve dosyalardan koruyan sistem ve tarayıcı denetleme özelliklerine sahiptir. Windows 10 Pro’nun 128 bit işlemcisi yoktur, ancak 64 bit üzerinde iyi çalışır.

Windows 10 Pro işletim sistemi, geliştirilmiş hızı ve sunmakta olduğu güvenilirlik ile günümüz teknolojisine öncülük etmektedir. Yüz tanıma, PIN kullanımı ve parmak izleri vardır, bu nedenle çok güvenlidir.

Ergonomik tasarımı sayesinde uzun çalışma saatlerinde bile üst düzey konfor sunar. En sevdiğiniz TV şovlarını, filmleri izleyin ve oyun oynayın. Ayrıca ilginizi çeken müzikler dinleyebilir ve videoları izleyebilirsiniz.

Windows 10 PRO Ürün Anahtarı

Windows 10 Pro iyi mi?

Evde veya işte sizi destekleyen ve gündelik hayatınıza yeni bir boyut getiren bu güçlü, dayanıklı ve güvenli olan ürünler aynı zamanda tescilli yazılım ve kontrollerle desteklenmektedir.

Hem üretkenliğe hem de enerji verimliliğine öncelik veren Windows 10 pro ürün anahtarı özelliklerine sahiptir. Gelişmiş işlemcilerle donatılmış bu sistem, geniş depolama alanına ve epey hızlı belleğe sahiptir.

Bu sistem güvenliğinizi ve gizliliğinizi korur. Cihazınızı tüm tehlikeli web sitelerinden ve dosyalardan koruyan uygulama ve tarayıcı kontrolleriyle güvende kalın. Windows 10 Pro lisansı Microsoft tarafından onaylanmıştır.

Windows 11 Home Lisans almak için buraya göz atabilirsiniz.

Windows 10 Pro ucuz lisans al seçeneği ile sahip olunan tüm bu sistem, cihazınızı başka bir cihazla sorunsuz bir şekilde eşleştirmek için tasarlanmıştır. Kolayca mesaj gönderebilir ve aileniz ile konuşabilirsiniz. Müşteri ihtiyaçlarına ve ilgi alanlarına göre üretilen sistem, büyük yenilikleri bir araya getiriyor.

Ayrıca kullanıcıları kötü amaçlı dosyalardan koruyan bir virüsten koruma uygulaması içerir. Ekranda aynı anda birden fazla farklı sekmeye sahip olma özelliği, onu ilginç görevler için kullanışlı hale getirir. Tüm bu özelliklere Windows 10 Pro key satın al seçeneği ile erişebilirsiniz.

Windows 10 PRO OEM KEY
Windows 10 PRO OEM KEY

Windows 10 ücreti ne kadar?

Windows 10 OEM KEY, bu sürümün en iyi sonuç veren yazılımıdır. Hem evlerde, hem de iş yerlerinde kullanmak için uygun olup, iş yerlerine özel şu özelliklere sahiptir; Sitemiz üzerinden en ucuz fiyatlara işletim sistemi alabilirsiniz.

 

42 Değerlendirme

5.00 Genel Değerlendirme

42 den 42 (100%)
Müşteriler bu ürünü tavsiye etti

5
42
4
0
3
0
2
0
1
0

BAHRİ ALBAYRAK (doğrulanmış kullanıcı)

BAHRİ ALBAYRAK
BAHRİ ALBAYRAK
Eylül 22, 2022

İki defa satın aldım, öneririm. İlgili alakalı bir satıcı. Problem olduğunda gece 12’de dahi 5 dakikada dönüş sağlıyor.

GÖKAY ES (doğrulanmış kullanıcı)

GÖKAY ES
GÖKAY ES
Eylül 22, 2022

Süper

ESER ÇETİNER (doğrulanmış kullanıcı)

ESER ÇETİNER
ESER ÇETİNER
Eylül 22, 2022

Ödemeyi yaptım anında cevap verip hemen gönderimi sağladılar.

TOLGA CAN METİNEREN (doğrulanmış kullanıcı)

TOLGA CAN METİNEREN
TOLGA CAN METİNEREN
Eylül 22, 2022

Çok hızlı ve güvenilir.

SERDAR BORA URAL (doğrulanmış kullanıcı)

SERDAR BORA URAL
SERDAR BORA URAL
Eylül 22, 2022

sorunsuz kurdum teşekkür ederim.

FATIMA İLAY GÖRMELİ (doğrulanmış kullanıcı)

FATIMA İLAY GÖRMELİ
FATIMA İLAY GÖRMELİ
Eylül 22, 2022

hızlı gönderim sorunsuz yüklendi

FERİT ORDULU ŞAHİN (doğrulanmış kullanıcı)

FERİT ORDULU ŞAHİN
FERİT ORDULU ŞAHİN
Eylül 22, 2022

Teşekkürler

MUSTAFA KÜRŞAT ARMAĞAN (doğrulanmış kullanıcı)

MUSTAFA KÜRŞAT ARMAĞAN
MUSTAFA KÜRŞAT ARMAĞAN
Eylül 22, 2022

teşekkürker

NURGÜL CAMGÖZ (doğrulanmış kullanıcı)

NURGÜL CAMGÖZ
NURGÜL CAMGÖZ
Eylül 22, 2022

İlgili satıcı. Sorduğunuz sorularada cevap veriyor. Teşekkürler.

KEMAL KÜRŞAT GÜNDEBAHAR (doğrulanmış kullanıcı)

KEMAL KÜRŞAT GÜNDEBAHAR
KEMAL KÜRŞAT GÜNDEBAHAR
Eylül 22, 2022

Satıcı ilanda belirttiği gibi ürünü online olarak bana iletti. Ayrıca ürünü Microsoft’un kendi mağazasından aktive ettim ve kişisel mail hesabıma tanımlanmış oldu. Teşekkürler!

Bir değerlendirme yazın